Halten Sie die Vögel mit PP Sheet von Ihrem Dach fern!

Avrasya Ambalaj Istanbul 2022 King Karton Plastik King Karton Plastik
2022 Eurasia Packaging Istanbul Messe
4 Januar 2024
X PP Levha King Karton Plastik
X Gewellte PP-Platte
4 Januar 2024
Avrasya Ambalaj Istanbul 2022 King Karton Plastik King Karton Plastik
2022 Eurasia Packaging Istanbul Messe
4 Januar 2024
X PP Levha King Karton Plastik
X Gewellte PP-Platte
4 Januar 2024
Show all

Halten Sie die Vögel mit PP Sheet von Ihrem Dach fern!

PP Levha ile Kuşlar Çatınızdan Uzakta Olsun!

PP levha kuşları sizden uzak tutuyor! Sizin de evinizin, fabrikanızın, atölyenizin çatısında güvercinler bulunuyorsa bu uygulama size göre!

Çatılarda, bacalarda kendilerine yuva yapan güvercinler bu alanlardan uzaklaştırılmaktadır. Güvercinlerin bu bölgelerden uzak tutulması kendileri ve insanlar açısından önemlidir.

Üretimi yapılan farklı malzemeler bu amaç için kullanılmaktadır. Aynı biçimde binaların ve fabrikaların da yapılarına eklenen malzemeler kuşların uzaklaştırılmasını hedeflemektedir.

Değişen ihtiyaçlar ürünlerin gelişimini de olumlu yönde etkilemektedir. Güçlendirilen malzemeler farklı amaçlar doğrultusunda değişken alanlarda kullanılmaktadır.

Karton plast da etkin performans sunmayı amaçlayan malzemelerden birisi olarak kullanılmaktadır. İnce ve hafif bir yapıya sahip olan bu malzeme pratik kullanımı ile de tercih edilmektedir.

PP levha ile üretilen malzeme, kullanılacak alanlara özel olarak üretilebilmektedir. Bu sayede kullanım alanı ile uyum içinde bir görünüm elde edilmektedir.

Değişen renk seçenekleri kullanım alanlarına göre yapılacak tercihleri kolaylaştırmaktadır. Hitap edilen kullanıcı kitlesine göre üretimi yapılan bu malzemeler uygun fiyatı ile de avantaj sağlamaktadır.

PP Levha Nedir?

Yapılan tadilatlar ve dekorasyonlar farklı ürünlerin kullanımı ile tamamlanmaktadır. PP levha ise bu işlemlerde önemli bir yere sahiptir.

Poliproplen levha, yüksek sıcaklığa karşı dirençli olan bir plastik türüdür. Isıtılarak şekil verilebilen bu plastik farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Değişken alanlarda ve sektörlerde kendisine bir yer bulması ise bu malzemenin en önemli özelliğidir.

PP levha polietilen malzemelere kıyasla daha yüksek sıcaklıklara dayanabilmektedir. Bu özelliği ise poliproplen malzemeyi kullanışlı ve dirençli bir hale getirmektedir.

Değişik renk seçeneklerine sahip olan poliproplenler maliyetleri ile de sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanım alanlarına göre özel olarak kullanılan bu ürünler her bütçeye uyum sağlamaktadır.

Ekonomik bir malzeme olması kullanım alanlarını da genişletmektedir. Hava kanallarında ve aspiratörlerde kullanılan malzeme, ayakkabı, deri, kağıt sektörlerinde de önemli bir yere sahiptir.

Poliproplen malzeme, kimya sanayinde sık tercih edilen bir üründür. Aynı şekilde depolarda, kimya laboratuvarlarında ve otomotiv sektöründe yer almaktadır.

Yüksek ısıda şekillendirildiğinde efektif bir hale getirilerek gıda sektöründe de kullanılmaktadır. Gıdalar ile temas etmesi halinde besinlere herhangi bir zararı olmaması ise bu malzemeyi iyi bir seçenek haline getirmektedir.

Kolay şekil alabilmesi bu ürünü vazgeçilmez bir konuma getirmektedir. Bu sayede farklı boyutlara getirilen malzeme değişken alanlar ile uyum sağlamaktadır.

PP levha kimyasallara karşı dirençli olması nedeniyle de iyi bir seçenek olmaktadır. Dış etkenlere ve darbelere karşı gösterdiği dayanıklılık ise bu malzemenin uzun süre kullanılmasını desteklemektedir.

Karton Plast Nedir?

Karton plast uzun yıllardır kullanılan yapı malzemelerinden birisidir. Kalitesinin yanında uygun fiyata sahip olması bu malzemeyi eşsiz kılmaktadır.

Polipropilenden yapılan bu levha çeşidi, ekstrüzyon yöntemi ile üretilmektedir. Dolayısıyla bu yapı malzemesi yapı olarak da diğer ürünlerden ayrılmaktadır.

2 ila 12 mm kalınlığında üretilen bu levhalar farklı renk alternatiflerine sahiptir. İstenen ebatlara ulaştırılabilen levha geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Karton plast sanayide sık tercih edilen yapı malzemelerinden birisi olarak tercih edilmektedir. Farklı endüstriyel dallarda kullanılan levha etkin bir performansı amaçlamaktadır.

Katlanarak kutu haline getirilen levhalar ambalaj ve arşiv ihtiyaçlarında tercih edilmektedir. Aynı şekilde ürünlerin depolanması taşınması gibi işlemlerde iyi bir seçenektir.

Gıdalar ile bulunduğu temasın sağlık açısından olumsuzluk oluşturmaması besinler ile de bir arada bulunmasını kolaylaştırmaktadır. Bu sayede gıda sektörünün de aranan malzemesi olmayı başarmaktadır.

Karton plast, dayanıklı bir yapı malzemesi olması sayesinde uzun süreli kullanım için uygundur. Dirençli yapısı ise en zorlu koşullarda bile etkin bir sonuç vermesini kolaylaştırmaktadır. Değişen renk seçenekleri tercihe ve kullanım alanına göre tercih edilmektedir.

Yalnızca paket, ambalaj, reklam için kullanılmayan bu yapı malzemesi kullanıldığı her alanı tamamlamayı kendisine görev edinmektedir. Suya, ısıya olan dayanıklılığı bu malzemenin atölye ve fabrikalarda da yer almasını sağlamaktadır.

Karton Plast Nerelerde Kullanılır?

Taşımacılık başta olmak üzere farklı alanlarda kullanılan levhalar kaliteli yapıları ile de bilinmektedir. Hafif ve esnek yapısı ise kolay taşınmasını ve şekil almasını sağlamaktadır.

Pratik kullanıma sahip olan bu levha, farklı alanlara uyum sağlaması ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kişisel ihtiyaç ve isteklere göre de üretimi yapılan karton plast;

 • Mobilya ve tekstil firmalarında, stoklanma aşamasında etkin bir rol almaktadır. Üretimi yapılan ürünlerin birbirine temas etmemesi ve hasar almaması özellikle mobilya sektöründe önemlidir. Bu nedenle taşınacak ürünün biçimine göre üretim de yapılabilmektedir. Plastik levha üreticileri tarafından sağlanan levhalar sayesinde ürünlerin korunması ve stoklanması kolay bir hale gelmektedir.
 • Cam sanayisinde kullanılan levhalar ürünlerin korunması için büyük bir rol üstlenmektedir. Üretimi yapılan cami porselen gibi ürünler levhalar sayesinde daha korunaklı biçimde saklanmaktadır. Böylelikle ürünlerin taşınması sağlanırken hasar alması ve kırılmasının engellenmesi amaçlanmaktadır.
 • Otomotiv sektöründe kullanımı yapılan levhalar araçların hasarsız teslimi için tercih edilmektedir. Araçların fabrikadan sonra levhalar ile çevrelenen araçların nakliyesinde yardımcıdır.
 • Gıda üretilen ve paketlenen işletmelerde ambalaj ve paketlemede tercih edilmektedir. Tüketimi yapılacak besinler ile temasında sağlık açısından bir problem olmayan levhalar taşımacılık için de iyi bir seçenektir. Besinlerin stoklanması ve nakliyesi için kullanılan karton plast alandan tasarrufu da sağlamaktadır.
 • Sağlık sektöründe önemli yer tutan farklı formdaki ilaçlar levhalar ile korunmaktadır. Isıya ve neme karşı dayanıklı bir malzeme olması ilaçların bozulmadan saklanmasını kolaylaştırmaktadır.
 • Fabrika ve atölyelerde kullanılan levhalar korunaklı bir alan oluşturulmasında yardımcıdır. Isıya ve ses karşı yalıtıcı bir işlev üstlenen levhalar, korunaklı yapısı ile de tercih edilmektedir. Özellikle çatılarda ve havalandırmalarda yuva yapan kuşların alandan uzaklaştırılmasında kullanılan levhalar etkin bir roldedir. Kuşların zarar görmeden çatılardan ve oluklardan uzaklaştırılmasını sağlayan uygulama az maliyeti ile de beğeni toplamaktadır.

Neden Karton Plast?

Gelişen teknoloji yapı malzemelerinin de değişmesine ortam hazırlamıştır. Değişen malzemeler farklı ihtiyaçlara gereken yanıtı verecek biçimde hazırlanmaktadır.

Bir yapı malzemesinin tercih edilmesinde bazı unsurlar öne çıkmaktadır. Kullanımı yapılacak olan malzemenin maddi ve manevi faydalı olmalıdır.

Karton plast, kullanıldığı alanda etkin performansı amaçlamaktadır. Farklı alanlarda tercih edilen bu malzeme;

 • Düşük maliyeti sayesinde değişken bütçelere uyum sağlamaktadır. Dolayısıyla ihtiyaçların ekonomik biçimde giderilmesinde avantajlıdır.
 • Yüksek ısıya ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Böylelikle iç ve dış mekanlarda da yardımcı bir eleman olmaktadır.
 • Isı ile kolaylıkla şekil almaktadır. Bu sayede farklı amaçlar için efektif olmaktadır.
 • Kaliteli yapısı sayesinde uzun süre kullanıma uygundur. Dayanıklı bir malzeme olması ürünün kullanım ömrünü uzatmaktadır. Bu sayede maddi tasarruf da sağlanmaktadır.
 • Hafif olması taşınmasını ve kullanıma uygun hale getirilmesini kolaylaştırmaktadır.
 • Esnekliği sayesinde farklı biçimlere ulaşabilmektedir. Bu özelliği malzemeyi farklı ebat ve şekilde alanlarda iyi bir seçenek yapmaktadır.
 • Yıkanabilir yapısı sayesinde hijyenik bir ortam oluşturmaktadır. Su ile temas eden alanlarda kullanılabilen bu malzeme sahip olduğu özelliği ile aşınmalara karşı da dayanıklıdır.
 • Kokusuz bir yapıya sahip olması sayesinde kullanıcılarından beğeni toplamaktadır. Böylece dış etkenlerden etkilenerek koku yaymamaktadır.
 • İnce ve hafif olmasına rağmen iyi bir yalıtım malzemesidir. Özellikle ses ve ısı yalıtımı konusunda etkin bir sonucu vadetmektedir.
 • Darbelere karşı dayanıklıdır. Sahip olduğu bu nitelik zor koşullara sahip fabrikalarda dahi tercih edilmesini sağlamaktadır.

Sahip olduğu özellikler ile beğeni toplayan oluklu PP levha ve seçenekleri kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Kaliteyi uygun fiyata satın almak isteyenlerin de tercih listesinin başında yerini almaktadır.

Karton Plast Uygulaması Nasıl Yapılır?

Çatılara yapılan pratik uygulamalar ile güvercinler sizden uzak olsun! Binalarda yuva yapan kuşların uzaklaştırılması için ise farklı uygulamalar tercih edilmektedir.

Fabrika ve atölyelerin çatıları normal binalara kıyasla daha geniştir. Dolayısıyla güvercinlerin bu alanlara giriş yapması çok daha kolaydır. Aynı şekilde çatı boşluklarına giriş yapan güvercinler bu alanlara yuva yapmaktadır.

Karton plast uygulaması ise çatıların boşluklarının kapanmasında etkili bir sonuç sunmaktadır. Böylelikle güvercinlerin çatı boşluklarına giriş yapmaları engellenmektedir.

Fabrikalarda ve atölyelerde tercih edilen bu uygulama düşük maliyeti ve pratikliği ile seçilmektedir. Farklı renklere sahip olan karton levhalar uzun yıllar kullanıma elverişlidir. Isıya ve soğuğa karşı dirençli yapısı bu kullanım süresini uzatmaktadır.

Yapılacak çatı kaplama işlemi, özel kesilmiş karton levhalar ile kolaylıkla tamamlanmaktadır. Binanın çatı direklerine monte edilen levhalar kuşların bölgeye girişini engellemektedir.

Seçimi yapılan karton plast, kolonlar arasında kalan kısımları da kapatmaktadır. Bu sayede çatı direkleri arasında kalan tüm boşluklar doldurulmaktadır.

Tamamen kapatılan çatıya kuşların girişi ve yuva yapışı mümkün değildir. Bu sayede fabrika ve atölyelerin kuşlardan arındırılması sağlanmaktadır. Böylelikle iş alanlarında kuş tüyü, güvercin biti ve dışkısı gibi unsurların varlığı da son bulmaktadır.

Uygun bir fiyata sahip olan karton levha kaplaması işlevselliği ile beğeni toplamaktadır. İnce ve hafif bir yapıya sahip olan malzeme etkin sonucu sayesinde geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Yapı malzemeleri arasında da önemli bir yere ulaşan karton levhalar kolay şekil alabilen esnek yapıya sahiptir. Böylelikle kullanımı yapılacak olan alana uygun biçime girmesi de kolaylaşmaktadır.

Yapılacak olan karton levha uygulaması için iş birliği içerisinde olunan firma da önemlidir. Konusunda uzman ekibe sahip olan firmalar ile yapılan iş birlikleri kısa zamanda sonuçlanmaktadır. Bu sayede kaliteli bir hizmet alınmaktadır.

Karton Plast Fiyatları

Karton plast son dönemlerin kaliteli malzemesi olarak tanınmaktadır. Rengarenk seçenekleri ise her ihtiyaca uyum sağlamayı başarıyor!

PP levha kullanılarak üretimi yapılan karton levhalar farklı ihtiyaçları karşılamaktadır. Sahip olduğu nitelikler göz önünde bulundurulduğunda ise fiyatı oldukça ekonomiktir.

Bir fabrika, atölye veya firma için en önemli şey maliyettir. Kullanılan ürünlerin ve malzemelerin oluşturduğu maddi giderin az olması istenmektedir. Dolayısıyla yapılan harcamaların mümkün olduğu kadar kaliteli ve tasarruflu olması gerekmektedir.

PP levha sunduğu avantajlar ise yoğun ilgi gören bir üründür. Farklı kullanım alanlarına sahip olan bu levha uyum sağlayabilme yeteneği ile de beğenileri toplamaktadır. Ama değişken bütçelere olan uygunluğu bu malzemeyi vazgeçilmesi zor bir konuma taşımaktadır.

Geniş bir kullanım alanına sahip olan karton levhalar göründüğünden daha dayanıklıdır. Ancak kullanımı yapılan sektör ve ihtiyaç duyulan boyutları bu malzemenin fiyatını da etkilemektedir.

PP levha kullanımı yapılacak sektöre göre farklı boyutlarda üretilmektedir. Ürünün değişken boyutlarda üretilmesi ise fiyatı üzerinden doğrudan etkilidir.

Otomotiv sektörü için üretimi yapılan levhalar ile gıda sektörünün ihtiyaç duyduğu levha boyutu farklıdır. Dolayısıyla bu iki sektör için kullanımı yapılacak levhaların fiyatlandırılması da farklıdır.

Farklı boyutlarda üretimi yapılan levhalar değişen amaçlar için tercih edilmektedir. Stoklama için iyi bir seçenek olan karton levhalar nakliye için de güvenli bir yöntemdir. Kullanımı yapılacak ürünün tercih nedeni de fiyatlandırmada etkili olabilmektedir.

Karton plast çatıların doldurulmasında ve kaplanmasında da tercih edilmektedir. Bu sayede kuşların çatı boşluklarına yuva yapmaları engellenmektedir. Tadilat işlemlerinde kullanılan levha da farklı bir fiyata sahiptir.

Kullanımı yapılacak olan levhanın uygulanacağı alan ise fiyatlandırmada önemlidir. Uygulama yapılacak olan çatının boyutuna uygun üretilen levhalar farklı fiyatlara sahip olabilmektedir.

Nakliye ve stoklama için kullanımı yapılacak olan kağıt levhalar da değişken ebatlarda üretilmektedir. Otomotiv, mobilya ve gıda gibi farklı sektörlerde tercihi yapılan bu levhalar aynı fiyatlara sahip değildir.

Kuşların Çatıdan Uzaklaştırılması için Neler Yapılır?

Ağaçlarda, çatılarda, oluklarda, aydınlatma ve havalandırmalarda yuva yapan kuşları siz nasıl uzaklaştırıyorsunuz? Daha da önemlisi kuşların bu alanlardan uzak tutulması için neler yapılabilir?

Kuşlar, kimi zaman bulunmaması gereken yerlerde kendilerine yuva yapabilmektedir. Bu uygunsuz alanlar kimi zaman bir çatı kimi zaman ise bir havalandırma olmaktadır.

Estetikten de uzak olan bir görüntü oluşması kimi zaman kuşların da hayatını tehlikeye atmaktadır. Bu nedenle kuşların bu alanların dışında tutulması için seçenekler oluşturulmaktadır.

Geliştirilen alternatifler kuşların çatı, baca gibi alanlara yuva yapmasını engellemeyi amaçlamaktadır. Böylelikle kuşların binaya verecekleri hasarların da önüne geçilmektedir.

 • Güvercinlerin bu alanlardan uzaklaştırılması için kuş kovucu ekipler çağırılabilmektedir. Böylelikle konusunda uzman kişiler kuşlara ve binaya hasar vermeden işlemi tamamlamaktadır.
 • Kuşları kovmada destekleyici ürünler de etkin bir sonuç vermektedir. Kuşların yuva yapmasını ve bu alanlarda çoğalmasını engelleyen ürünler yaygın kullanılan tercihlerdendir.
 • Kuş kondurmayan cihazlar ve kuş kovucu dikenler de güvercinlerin binalardan uzak tutulmasında tercih edilen ürünlerdir.
 • Boşlukların ve çatıların karton plast ile kapatılması en etkin çözümlerden birisidir. Bu malzeme kullanılarak kapatılan çatılar kolonlar arasına yerleştirilerek kuşların geçişini engellemektedir.

PP levha kullanılarak yapılan uygulamalar en etkili yöntemlerden birisi olarak görülmektedir. Uzun süre kullanıma uygun bir malzeme olması ise bu ürünün tercihini yoğunlaştırmaktadır.

Yapılacak olan tadilatlara kolaylıkla uyum sağlayabilen poliproplen levhalar farklı istekleri de karşılamaktadır. İstenen esnekliği sunan malzeme kolaylıkla şekil alarak tüm boşlukları doldurmaktadır. Bu sayede kuşların çatı boşluklarına yerleşmelerini büyük ölçüde önleyebilmektedir.

Bütçe dostu bir malzeme olarak görülmesi ise değişen maddi durumlara kolay adapte olunmasını sağlamaktadır. Farklı renk seçeneklerine sahip olması ise tercihi yapılacak sektörlere kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

King Karton Kuşları Çatınızdan Uzak Tutuyor!

King Karton üretiminin yaptığı levhalar ile hizmet sunuyor! Geniş kullanıcı kitlesine hitap eden firma her geçen gün yeni bir ürün sunmaktadır.

Karton plast da firma tarafından sunulan malzemelerden birisidir. Yoğun ilgi gören bu malzeme farklı kullanım alanları ile de beğeni toplamaktadır.

Levhanın sahip olduğu özellikler ise bu malzemeyi çoğu sektörün vazgeçilmezi yapmayı başarmıştır. King Karton güvencesi ve kalitesi ise bu malzemeyi müşterileri ile buluşturmaktadır.

Fabrika ve atölyelerin baca ve tavan aralarında oluşan boşlukların doldurulmasında da bu malzeme kullanılmaktadır. Doğru yöntemler ile tamamlanan işlem sonrasında ise kuşlar çatılardan uzaklaştırılmaktadır.

Yürütülen işlemler sırasında kuşlara da herhangi bir zarar verilmemesi işlemin en büyük özelliğidir. Aynı zamanda uygun bir maliyete sahip olması bu işlemin yoğun ilgi görmesini de sağlamaktadır.

King Karton, sektörde edindiği tecrübesini sunduğu ürünleri ile bir araya getirmektedir. Karton plast uygulaması ile de etkin sonuçların altına imzasını atmaktadır.