pp levha1 King Karton Plastik
PP (Polypropylen)-Wellplatten Gewichtsberechnung
4 Januar 2024
3 1 1 King Karton Plastik
Kreative Verpackungen
4 Januar 2024
pp levha1 King Karton Plastik
PP (Polypropylen)-Wellplatten Gewichtsberechnung
4 Januar 2024
3 1 1 King Karton Plastik
Kreative Verpackungen
4 Januar 2024
 

Plastik Meyve Kutusu


Geçmişte çiftçiler ürünlerini taşımak için her biri kendi dezavantajları olan kaplar, plastik kutular veya karton kutular kullanıyorlardı.Plastik kutular geri dönüştürülmedikleri için doğa için hiç yararlı değillerdi.

Ayrıca plastik kutular basılamaz, monte edilemez ve demonte edilemez Karton kartonlar yeterince güçlü değildir veya suya ve diğer çevresel etkenlere karşı dayanıklı değildir.
Ancak günümüzde PP Oluklu Levha üretimi ile doğaya çok şey katmış, dayanıklılığı ve geri dönüştürülebilirliği nedeniyle bir tanesi meyve ve yazlık olmak üzere çeşitli ürünler üretmeye başlamıştır. KING KARTON PLASTIK Türkiye'de ilk olarak, meyve kutuları üreterek çiftçilerin ve satıcıların işini kolaylaştırdı.
PP Oluklu meyve kartonları geri dönüştürülebilir olmalarının yanı sıra suya ve ışığa karşı dayanıklı olup, müşterilerin istediği ölçü ve desenler ve farklı renk ve baskılı desenlerde ürün hacmi ile müşterilerin beğenisine göre geniş bir sirkülasyonda üretilmektedir.
Özellikle bu kutular, ürünlerin kolay taşınabilir olması ve mukavemetinden dolayı ürünlerin zarar görmemesi nedeniyle ihracatta önemli rol oynamaktadır. Birbirinden güzel tasarımların yanı sıra içlerine yerleştirilen ürünün hacmine göre bu kutular belirlenir, böylece ürünlerin rahatlıkla taşınması sağlanır.
KING KARTON PLASTIK , farklı ölçülerde meyve kutuları satışına hazır.
Meyve kutusunun boyutları, meyve türüne ve yerleştirildiği sayıya, meyve kutusunun fiyatı ise siz değerli müşterilerin talep ettiği adede bağlıdır.