King Karton Plastik fabrikası hakkında

 

King Karton Plastik fabrikası, 2020 yılında 36.000 metrelik bir arazi alanında PP Oluklu Levha (Karton Plast) üretimi için en iyi makinelerin ithalatı ile faaliyetine başlamıştır. King Karton Plastik fabrikası, araştırma ve geliştirme, kalite kontrol, tasarım ve pazarlama, kalıp kesme, baskı ve granülasyon gibi bağımsız birimlerden oluşmaktadır. Karton Plast üretim endüstrisi, çevreye zarar vermeyen etkileri nedeniyle yeşil endüstri olarak bilinmekte ve inşaat, ambalaj, otomotiv, ev aletleri, tarım, geri dönüşüm gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. King Karton Plastik fabrikası, uzmanların bilgi ve uzmanlığına güvenerek 2006 yılında Carton Plast ürünlerinin uluslararası kalite belgesini almayı başardı.
Zamanla iç ve dış pazarlarda PP Oluklu Levha ürünlerine olan talebin her geçen gün artması, tüm bu yıllarda King Karton Plastik fabrikası, fabrikasının kaliteli ürün tedariği ve aynı zamanda uygun fiyatla olmasıni kanitladi ve Yerli ve yabancı ürünlerle karşılaştırıldığında müşterilerini memnun etmeyi başardı. King Karton Plastik fabrikası, fabrikası, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve siparişlerin zamanında teslim edilmesi yani sira ve satış departmanına özel hedefler için 2015 yılından bu yana İtalya'dan Karton Plast ürünleri üretimi alanında en iyi 5 makineyi ithal etti ve Şu anda bu alandaki en güncel makineler ve en iyi teknoloji ile Karton Plast'ın Orta Doğu'daki alım satım ve fiyatlandırmasında en büyük referans olarak biliniyor. karton Plast birçok özelliği sahiptir ve tüm bu özellikleri arasında karton plastdan üretilen ürünlerin hafifliği, su geçirmezliği ve geri dönüştürülebilirliği onu diger orunlerden farkli olmasina neden olmuştur.

King Karton Plastik fabrikasının farklı bölümlerine tanitilmak

1) Zund baskı makinesi (Zund): Bu makine, taş, ahşap, cam, metal, plastik dahil olmak üzere çeşitli yüzeylere dört renk basabilme özelliğine sahiptir. Her türlü baskılı tasarımı yapmak ve siz değerli müşterilere göndermek için kullanılır.
2) Thieme baskı makinesi: Bu makine, istenen baskı hızı (saatte 1200 sayfa) ve mükemmel kalite ile yüksek sirkülasyonlarda tek renkli ila dört renkli tasarımlar basma yeteneğine sahiptir. Ve baskı yüzeyinin boyutları maksimum uzunluk ve genişlik (215 × 165) cm'ye kadar değiştirilebilir.
3) Dykat makinesi (G.rabolini): Rabolini tam otomatik makine saatte 4000 tabaka kalıplama özelliğine sahiptir. Polipropilen ve PVC levhalar da ölebilir.
4) Öğütücü makinesi: Bu makine, tabakaları öğütmek için kullanılır.
5) Granül yapma makinesi: Öğütulmuş levhalari geri dönüştürmek ve granül haline getirmek için kullanılır.
6) Ekstrüder: Bu makinenin uygulaması, hammadde pp eritme ve granülasyon bileşimidir.

Değerli müşterilerimiz, King Karton Plastik ürünlerine danışmak ve satın almak için aşağıdaki şekillerde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KOÇÖREN OSB MAH. 204. CAD. NO: 13 İÇ KAPI NO: 1 EYYÜBİYE . ŞANLIURFA . TURKIYE
Fabrika telefon: +90 414 503 89 39
Eposta: info@kingkarton.com

İLETİŞİM