Müşteri siparişi üretim aşamaları

KartonPlast nedir? ve KartonPlast Nereden Alınır?
1 Mart 2021
Oluklu Poliproplen (PP) Levha (2 mm)
Poliproplen (PP) Oluklu Levha (2 – 12 mm)
6 Nisan 2021
KartonPlast nedir? ve KartonPlast Nereden Alınır?
1 Mart 2021
Oluklu Poliproplen (PP) Levha (2 mm)
Poliproplen (PP) Oluklu Levha (2 – 12 mm)
6 Nisan 2021

Müşteri siparişlerinin hazırlanması, Kıng Karton Plast’ın siz değerli müşterilerinin siparişinin üretim sürecinin aşağıdaki gibi olduğu aşamalardan geçilmesini gerektirir.

 

  1. Satış departmanı: Kıng Karton Plastık Industrial Group’un deneyimli satış uzmanları, satış ve teknik danışmanlık hizmetleri vermeye hazırdır. Değerli müşteriler için uzmanlaşmıştır
  2. Tasarım departmanı: Kıng Karton Plastık Group’un tasarım departmanının grafik tasarımcıları, her zaman gerekli deneyimleri ve kılavuzları sağlarken, siz değerli müşterilerimizin en iyi ve en etkileyici reklam tabelalarını ve ürün ambalajını elde etmelerine yardımcı olurlar.
  3. Finansal Bölüm: Kıng Karton Plastık Group’un finans departmanındaki meslektaşlarımız finansal belgelerin takibinden ve yayınlanmasından sorumludur.
  4. Numune oluşturma bölümü: İlk tasarım ve çizimi tamamladıktan sonra bu koleksiyon, siz değerli müşterilere hazır bir çalışma numunesi sunarken, ticareti yapılan ürünü görmelerine ve seri üretime geçmeden önce doğru ve kusursuz kararlar almalarına yardımcı olur.
  5. IT Departmanı: IT departmanı, Kıng Karton Plastık Industrial Group’un web sitelerinin bilgilerinin tasarlanması ve güncellenmesinden sorumludur.
  6. Baskı departmanı: Müşteri, numune üretim departmanı tarafından yapılan numuneden memnuniyetini ifade ettikten sonra, çalışma arkadaşlarımızın en son baskı makinelerini kullanarak seri üretim yapabilmeleri için tasarım fabrikada bu departmana gönderilecektir.
  7. Dykat ve ambalaj bölümü: Baskı departmanı tarafından ürün hazırlandıktan sonra ürün üzerinde gerekli kesimler yapılarak nihai ürün müşteriye teslim edilmek üzere paketlenecek şekilde bu bölüme aktarılır.
  8. Geliştirme Departmanı: Kıng Karton Plastık Industrial Group’un araştırma ve geliştirme departmanının uzmanları ve uzmanları, ülkedeki farklı sektörlerin ihtiyaçlarını, önceliklerini ve ihtiyaçlarını anlayarak, kapsamlı araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürüterek her zaman üstün ürünler üretmeye çalışıyorlar.
  9. Kalite kontrol departmanı: Exquisite Kıng Karton Plastık Industrial Group kalite kontrol departmanı mühendisleri, üretim anından yükleme anına kadar üretim siparişini alarak, sıkı ve sıkı kontrol ile gerekli standartları gözeterek ve doğru kalite testleri ile sorumlu, Kusursuz ürünler sunmak Siz değerli müşterilerimizin talep ettiği kriterler.

Değerli müşterilerimiz, King Karton Plastik ürünlerine danışmak ve satın almak için aşağıdaki şekillerde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KOÇÖREN OSB MAH. 204. CAD. NO: 13 İÇ KAPI NO: 1 EYYÜBİYE . ŞANLIURFA . TURKIYE
Fabrika telefon: +90 414 503 89 39
Eposta: info@kingkarton.com