3 1 1 King Karton Plastik
Kreative Verpackungen
4 Januar 2024
polycarbonate King Karton Plastik
Erfahren Sie den Unterschied zwischen Polycarbonat- und PP-Wellpappe
4 Januar 2024
3 1 1 King Karton Plastik
Kreative Verpackungen
4 Januar 2024
polycarbonate King Karton Plastik
Erfahren Sie den Unterschied zwischen Polycarbonat- und PP-Wellpappe
4 Januar 2024
Show all

Verwenden Sie recycelbare, leichte und haltbare Kartons!

 

Geri dönüştürülebilir, hafif ve dayanıklı kutular kullanın!

Şehir içinde yaşadığımız bu trafik ve ulaşım artışında bir çok kez birilerine veya bir firmaya mal göndermek istediğimiz başımıza geldi!

Ya da evden eve ve sözde mobilya taşımak istediğimizde, içine eşyaları güvenle koyabileceğimiz kartonlara veya hafif ve güçlü kutulara ihtiyacımız var.

Her durumda işinize yarayacak ve uzun süre kullanabileceğiniz bir tarz olmasının yanı sıra yeni bir geri dönüşümlü kutu stili ile sizleri tanıştırmak istiyorum.

PP Oluklu levhalar Polipropilen adı verilen bir kimyasaldan yapılır ve üretilir.Bu levhaların şu anda ambalaj ve reklam endüstrilerinde tartıştığımız birçok uygulaması vardır.

1. Motor kutusu

Şehir sokaklarında seyahat ederken muhtemelen motosikletlerinin arkasında yiyecek veya çeşitli eşyaları taşıdıkları bir kutu olan motosikletçiler görmüşsünüzdür.Bu motosiklet kutuları tercihen uygun ve hafif boyutta olmalıdır. motosikletçiler ve ayrıca yılın farklı mevsimlerinde, yağmurlu ve güneşli havalarda kullanılabilir.

Karton Plast motor kutuları, küçük ve büyük eşyalarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz ve uzun süre kullanabileceğiniz iyi bir kutunun tüm bu özelliklerine sahiptir.Bir diğer önemli faktör ise Karton Plast motor kutularının uygun fiyatıdır.

2. Plastık Kolı ve Arşiv Kutusu

Hepimizin en az bir kez evde mobilya taşıma, eşyalarımızı muz kartonlarına koyma deneyimi olduğunu düşünüyorum ve eşyalar içeride olsaydı sihirli bir şekilde üzerine "kırılabilir" yazardık!

İşyerinde eski evraklar sayıları ve hacimleri arttığında bu evrakların zarar görmemesi ve fazla yer kaplamaması için nerede saklanacağını bilemiyoruz.

En iyi seçenek, ekipman ve belgelerin daha iyi saklanması ve kullanılması için Karton Plast mobilya kutusu ve arşividir. Bu kutuların bazı çok iyi özellikleri var:

1) Kutunun içine toz ve su girmez.

2) Yıkanabilir ve hijyenik

3) Böcekler ve fareler gibi herhangi bir böcek ve canlının girişinden koruyun